Archiv pro den: 9. 12. 2019

HC Medvědi Rokytnice v Orlických horách vs HC Škorpióni Rychnov nad Kněžnou

Góly: Rücker Miroslav 2, Staněk Roman, Dvořák Václav, Fogl Martin – Kubasa Václav 3, Lunka Jiří 3, Dlapka Pavel, Šíla Jakub.

Asistence: Dvořák Václav – Lunka Jiří 2, Kubasa Václav, Šíla Jakub, Kárník Josef, Hovorka Zdeněk, Krsek Tomáš.

Vyloučení: Staněk Roman (18), Krejsa Lukáš (4), Dvořák Václav (2), Rücker Miroslav (2), Paštika Marian (2), Svatoš Erik (2) – Kubasa Václav (4), Vošlajer Jakub (4), Vavroušek Pavel (4), Šíla Jakub (2), Hovorka Zdeněk (2), Valášek David (2). Využití: 1:2. V oslabení: 1:1. Vyšší tresty: Staněk Roman 10 minut osobní trest – 0.

Sestava – HC Medvědi Rokytnice v Orlických horách: Toman René – Dvořák Václav, Fogl Martin, Kotanidis Kostas, Krejsa Lukáš, Krejsa Oldřich, Paštika Marian, Rücker Miroslav, Staněk Roman, Svatoš Erik.

Sestava – HC Škorpióni Rychnov nad Kněžnou: Matušovský Jaroslav – Dlapka Pavel, Hovorka Zdeněk, Kárník Josef, Krčmář Martin, Krsek Tomáš, Kubasa Václav, Lunka Jiří, Šíla Jakub, Toužimský Martin, Valášek David, Vavroušek, Pavel, Vošlajer Jakub, Witczak Jiří.

Rozhodčí: Pecha Jakub, Kareš Tomáš. Časomíra: Hanušová Denisa.

vs

HC Predátoři Potštejn vs HC Bílý Újezd

Góly: Zavřel Tomáš, Kolář Tomáš – Kroupa Lukáš 2, Jiroud Jiří 2, Arnošt Zdeněk 2, Petera Pavel 2, Lukášek Josef.

Asistence: Novák Tomáš – Kroupa Lukáš 2, Resl Jan 2, Janský Dušan, Křoustek Martin, Lukášek Josef, Petera Pavel, Arnošt Pavel.

Vyloučení: Malina Jakub (29), Kunc Petr (2), Láska František (2) – Jiroud Jiří (18), Arnošt Pavel (14), Arnošt Zdeněk (2), Effenberk Leoš (2). Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Vyšší tresty: Malina Jakub 5 + OK – Arnošt Pavel, Jiroud Jiří oba 10 minut osobní trest.

Sestava – HC Predátoři Potštejn: Barvínek Petr (HOST Sršni Záměl) – Keprta Kamil, Kmeť Adam, Kolář Tomáš, Kunc Petr, Láska František, Malina Jakub, Novák Tomáš, Skála Daniel, Šimek Pavel, Špaček David, Švagr Rostislav, Zavřel Tomáš.

Sestava – HC Bílý Újezd: Vošlajer Vladimír – Arnošt Pavel, Arnošt Zdeněk, Dvořák Jiří, Effenberk Leoš, Janský Dušan, Jiroud Jiří, Kroupa Lukáš, Křoustek Martin, Lukášek Josef, Petera Pavel, Pilc Tomáš, Resl Jan, Veselý Jakub.

Rozhodčí: Pecha Jakub, Kareš Tomáš. Časomíra: Hanušová Denisa.

vs