Archiv pro den: 9. 3. 2020

Semifinále 1-4 HC Bílý Újezd –  HC Rychnov n/K odveta

Góly: Resl Jan, Malý Richard, Kroupa Lukáš – Doležal Petr 2, Kletečka Václav 2, Barabáš Vít, Motalík Jan, Motyčka Martin, Resler Michael.

Asistence: Arnošt Pavel, Kroupa Lukáš – Doležal Petr 2, Ollé Roman 2, Kletečka Václav, Cvejn Michal, Páleník Petr.

Vyloučení: Arnošt Pavel (10), Vošlajer Vladimír (2), Jiroud Jiří (2) – Kletečka Václav (12), Motyčka Martin (6), Andrš Filip (2), Nosál Aleš (2), Doležal Petr (2). Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Vyšší tresty: 0 – Kletečka Václav 10 minut osobní trest.

Sestava – HC Bílý Újezd: Vošlajer Vladimír – Arnošt Pavel, Arnošt Zdeněk, Cita Václav, Effenberk Leoš, Jiroud Jiří, Kroupa Lukáš, Křoustek Martin, Lukášek Josef, Malý Richard, Petera Pavel, Pilc Tomáš, Resl Jan.

Sestava – HC Rychnov n/K: Khandl Libor – Andrš Filip, Barabáš Vít, Cvejn Michal, Doležal Petr, Jarkovský Miroslav, Kletečka Václav, Motalík Jan, Motyčka Martin, Nosál Aleš, Ollé Roman, Páleník Petr, Resler Michael.

Rozhodčí: Burýšek Petr, Kareš Tomáš. Časomíra: Vladík Jakub.

Konečný stav semifinále na zápasy: 0:2

vs

 Semifinále 1-4 HC Medvědi Rokytnice v O. h. – HC Sršni Záměl odveta

Góly: Krejsa Oldřich 2, Zářecký Jaroslav, Zecha Roman, Flekr Jaroslav – Macháček Jaroslav 4, Peřina Jaroslav 3, Sršeň Jan.

Asistence: Staněk Roman, Taláb Josef, Krejsa Oldřich, Nosál Petr – Musil Miroslav 3, Trávníček Martin, Macháček Jaroslav.

Vyloučení: Krejsa Oldřich (4), Staněk Roman (2), Taláb Josef (2) – Hubálek Milan (4), Macháček Jaroslav (2), Švec Radek (2), Sršeň Jan (2), Trávníček Martin (2), Musil Miroslav (2), Dostál Leoš (2).  Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Vyšší tresty: 0:0

Sestava – HC Medvědi Rokytnice v O. h.: Toman René – Faltus Milan, Flekr Jaroslav, Fogl Martin, Kail Ondřej, Krejsa Lukáš, Krejsa Oldřich, Michalička Pavel, Nosál Petr, Staněk Roman, Taláb Josef, Zářecký Jaroslav, Zecha Roman.

Sestava – HC Sršni Záměl: Moravec Michal – Dostál Leoš, Hubálek Milan, Keprta Jaroslav, Macháček Jaroslav, Musil Miroslav, Peřina Jaroslav, Sršeň Jan, Sršeň Jiří, Švec Radek, Trávníček Martin.

Rozhodčí: Burýšek Petr, Kareš Tomáš. Časomíra: Vladík Jakub.

Konečný stav semifinále na zápasy: 0:2

vs